Rockstar | Wygrany przetarg na obsługę marki Rockstar Energy Drink


Wygrany przetarg na obsługę marki Rockstar Energy Drink w południowo-wschodniej Europie!

Kolejny sukces na naszym koncie – współpraca z koncernem Pepisco została poszerzona o kolejne kraje! Poza Polską przejęliśmy obsługę marki na 4 rynkach w południowo - wschodniej Europie.

Nasza agencja jest odpowiedzialna za pełen plan komunikacji marki Rockstar Energy Drink realizowany w mediach społecznościowych, outdoorze, w prasie i radiu. Poza Polską, będziemy teraz także tworzyć strategię dla rynku tureckiego, rumuńskiego, czeskiego i słowackiego.

Obecny sukces jest ukoronowaniem trwającej już od półtora roku udanej kooperacji z Pepsico. Składają się na nią eventy zrealizowane w Polsce: "Zmaluj coś", "Podładuj Baterie", a także najważniejszy: "Porusz Miasto". Ten ostatni był najbardziej spektakularną imprezą rowerową w Polsce, organizowaną w 5 polskich miastach, polegającą na rywalizacji riderów w kategorii downmall, dirt i bmx. Największy z eventów odbył się w centrum handlowym Arkadia, w Warszawie i uczestniczyło w niej ponad 60 znanych, europejskich riderów:Rockstar Energy Drink – Pochodzący z USA, trzeci co do wielkości światowy lider napojów energetycznych. Marka dedykowana jest do osób aktywnych, związanych ze sporami ekstremalnymi.