Rockstar | Poruszamy Miasto z Rockstar Energy Drink!


Poruszamy Miasto z Rockstar Energy Drink!

Zawody BMX-ów, spektakularne rowerowe skoki kilkanaście metrów nad ziemią, czy ekstremalna jazda na pumptracku – to jedne z wielu atrakcji, jakich można było doświadczyć w ramach akcji "Porusz Swoje Miasto" zorganizowanej przez naszą agencję dla Rockstar Energy Drink. Event odbył się w 5 miastach w Polsce: w Warszawie, w Krakowie, w Kielcach, w Łodzi i w Częstochowie. Najbardziej widowiskowy miał miejsce w Warszawie, w centrum handlowym Arkadia.Do udziału w akcji zaproszonych zostało ponad 60 riderów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech oraz Słowacji. Wśród nich można było zobaczyć najlepszego polskiego zawodnika, który ukończył prestiżowy cykl Pucharu Świata FMB World Tour 2014 na 5. miejscu, a także wielu innych, bardzo zdolnych zawodników z Polski i zza granicy, w różnych kategoriach.

Widzowie mogli podziwiać ekstremalne skoki i rewolucje w powietrzu tj. dirt jumpy, backflipy, barspiny oraz no footery prezentowane podczas zawodów w kategoriach BMX i MTB. W Warszawie można było zobaczyć dodatkowo spektakularne zawody downmall, czyli wyścigi na czas, po specjalnie przygotowanej trasie w centrum handlowym.

Oprócz sportowego ducha walki i sporej dawki adrenaliny na uczestników imprezy czekało mnóstwo innych przyjemności. Wszyscy chętni mogli pod okiem instruktorów spróbować swoich sił w wyczynowej jeździe na rowerach. Spragnieni uczestnicy akcji „Porusz Miasto” mogli również zdobyć puszkę napoju Rockstar Energy Drink wykonując zadanie na maszynie vendingowej Rockstara, podpiętej do symulatora roweru ekstremalnego!Podczas eventów w niektórych miastach, na ruchomych ścianach, powstawały grafiki, specjalnie zaprojektowane na tę okazję. Na wszystkich eventach nie zabrakło muzyki na żywo, granej przez znanych DJ-ów, a także pięknych hostess. Ponadto publiczność w Łodzi została zaskoczona niespodziewaną akcją z Cyber Marianem!